Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOLIE STRETCH PENTRU IMPACHETAT AMBALARE MANUALA PRODUSE, PALETI , 23 microni
- Număr anunț
- DA21084486
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64 RON
- Valoare atribuită
- 64 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:56
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64 RON
din 64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro