Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie si intretinere

Număr anunț
DA21084095
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 8113790)
Furnizor / câștigător
METODIC S.R.L. (CUI 9936557)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.484,85 RON
Valoare atribuită
1.484,85 RON
Data publicării
28.08.2018 12:35
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.484,85 RON

din 1.484,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.