Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Platinum™ Taq DNA Polymerase, Eco32I, AmpliTaq Gold™ DNA, UltraPure Ethylenediaminetetraacetic Acid
- Număr anunț
- DA21080555
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.475 RON
- Valoare atribuită
- 6.475 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:04
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.475 RON
din 6.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro