Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse curatenie

Număr anunț
DA21078630
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
Furnizor / câștigător
CRISTIANA LINE SRL (CUI RO6788545)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.690,50 RON
Valoare atribuită
5.690,50 RON
Data publicării
28.08.2018 07:56
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 20:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.690,50 RON

din 5.690,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.