Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DEZINSECTIE/DEZINFECTIE/DERATIZARE

Număr anunț
DA21075860
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AGAS (CUI 23198650)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.113 RON
Valoare atribuită
3.113 RON
Data publicării
27.08.2018 13:49
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.113 RON

din 3.113 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.