Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole papetarie titularizare aug

Număr anunț
DA21073615
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GALATI (CUI 3126373)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,10 RON
Valoare atribuită
667,10 RON
Data publicării
27.08.2018 11:46
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667,10 RON

din 667,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.