Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RPMI 1640 with 25mM HEPES, 500ml+DMEM with 4.5g/L Glucose with L-Glutamine
- Număr anunț
- DA21056894
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785,76 RON
- Valoare atribuită
- 785,76 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:55
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
785,76 RON
din 785,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro