Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale cu caracter functional de resort comunicatii
- Număr anunț
- DA21084836
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
- Cod CPV
- 32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.356 RON
- Valoare atribuită
- 3.356 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 13:14
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.356 RON
din 3.356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro