Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM DE SUDURA FUMURIU 90X110 DIN11, OSKAR EMAIL BETON ALB 2,5 L, SUPER GLUE INDUSTRIAL (GEL 20G), V

Număr anunț
DA21079669
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,58 RON
Valoare atribuită
238,58 RON
Data publicării
28.08.2018 09:22
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,58 RON

din 238,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.