Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curăţenie

Număr anunț
DA21078715
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
SCRAD SGR INVEST SRL (CUI 34412600)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,40 RON
Valoare atribuită
699,40 RON
Data publicării
28.08.2018 08:14
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,40 RON

din 699,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.