Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO -ATI Serviciul public de pompieri

Număr anunț
DA21077520
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055 RON
Valoare atribuită
1.055 RON
Data publicării
27.08.2018 15:29
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055 RON

din 1.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.