Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT REZISTENTA+FLANSA ROTUNDA+TEACA+ANOD PT.BOILER ELDOMINVEST ECO 300LT 3x3000W, ,f<02.2016
- Număr anunț
- DA21077334
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 15:15
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro