Ofertă refuzată Cumpărare directă

Realizare evaluare de mediu si evaluare adecvata -PUG Comuna Sarateni

Număr anunț
DA21071771
Autoritate contractantă
COMUNA SARATENI (PRIMARIA COMUNEI SARATENI) (CUI 17450697)
Furnizor / câștigător
GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL (CUI RO30743597)
Cod CPV
90713000-8 · Servicii de consultanta in probleme de mediu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare finală
5.000 RON
Data publicării
27.08.2018 10:16
Data finalizării
28.08.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.