Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatii imprejmuire primarie
- Număr anunț
- DA21071332
- Autoritate contractantă
- COMUNA RIMNICELU (CUI 4721255)
- Furnizor / câștigător
- LIGIDRON SRL (CUI RO26241100)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.148,80 RON
- Valoare finală
- 18.148,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 09:52
- Data finalizării
- 28.08.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.