Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner 719h
- Număr anunț
- DA21080302
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,55 RON
- Valoare atribuită
- 365,55 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 09:52
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
365,55 RON
din 365,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro