Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reumpleri (reincarcari) cartuse laserjet

Număr anunț
DA21057255
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA IALOMITA (CUI 4506958)
Furnizor / câștigător
ROMSERV IT SRL (CUI RO27939594)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare finală
90 RON
Data publicării
23.08.2018 11:16
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.