Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB 32 GB

Număr anunț
DA21079640
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 17578751)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,30 RON
Valoare atribuită
56,30 RON
Data publicării
28.08.2018 09:20
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,30 RON

din 56,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.