Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eveniment cultural Aniversare Centenar, Concert Nicolae Voiculet & Ansamblu
- Număr anunț
- DA21083677
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- AD'ERA MULTIMEDIA (CUI RO29984761)
- Cod CPV
- 92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.077 RON
- Valoare atribuită
- 34.077 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:17
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.077 RON
din 34.077 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro