Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT SOLID AUTOMAT PENTRU RUFE SURF/OZON/BONUX
- Număr anunț
- DA21078961
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP BREAZA (CUI 29497448)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174 RON
- Valoare atribuită
- 174 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:40
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174 RON
din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro