Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA MINERALA AQUA CARPATICA 0.5L 12X
- Număr anunț
- DA40452796
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ANNAH WATER S.R.L. (CUI 49389149)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.203,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.203,60 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 15:14
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.203,60 RON
din 4.203,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro