Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIATRA POLIZOR VIDIA 300*32
- Număr anunț
- DA21082935
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,28 RON
- Valoare atribuită
- 471,28 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 11:47
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,28 RON
din 471,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro