Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP FISET METALIC 2 USI GLISANTE CULISANTE CU 4 POLITE 1200x450x1900 mm H1900

Număr anunț
DA21080717
Autoritate contractantă
COMUNA IBANESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3372165)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.132 RON
Valoare atribuită
1.132 RON
Data publicării
28.08.2018 10:11
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.132 RON

din 1.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.