Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT RETEA APA + CANALIZARE STR MORII 72 COM CRISTIAN

Număr anunț
DA21079901
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
ACPECO S.R.L. (CUI 24577317)
Cod CPV
71321300-7 · Servicii de consultanta in materie de instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.695 RON
Valoare atribuită
31.695 RON
Data publicării
28.08.2018 09:34
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.695 RON

din 31.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.