Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inlocuire motaor Gospodaru
- Număr anunț
- DA20856346
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (CUI 33578052)
- Cod CPV
- 51145000-0 · Servicii de instalare de motoare de nave (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.099,44 RON
- Valoare finală
- 37.099,44 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 12:03
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.