Ofertă refuzată Cumpărare directă

24911200-5 Adezivi (Rev.2)

Număr anunț
DA20856217
Autoritate contractantă
UM 0754 BRAILA (CUI 4205556)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,01 RON
Valoare finală
125,01 RON
Data publicării
17.07.2018 11:56
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
22.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.