Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DE PIESE SI ACCESORII PENTRU AUTOVEHICULE CONFORM ADV 1031149
- Număr anunț
- DA21078036
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SOMES" AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4038776)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.253,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.253,03 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 16:19
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 17:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.253,03 RON
din 2.253,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro