Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de verificare echipamente de protectie - manusi si cizme electroizolante
- Număr anunț
- DA20851267
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40 RON
- Valoare finală
- 40 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:47
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.