Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videolaringoscop VL3R=SEPT 2018

Număr anunț
DA21078583
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.950 RON
Valoare atribuită
11.950 RON
Data publicării
28.08.2018 07:43
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.950 RON

din 11.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.