Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CASTRAVETI=SEPT 2018
- Număr anunț
- DA21078398
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- VERMAR COM SRL (CUI RO14202581)
- Cod CPV
- 15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare finală
- 199,20 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 20:00
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 20:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.