Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicat biologic Stearothermophilus, Indicat integratori pentru sterilizare autoclav-cls5, cls 5 ECO

Număr anunț
DA21083106
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.932 RON
Valoare atribuită
4.932 RON
Data publicării
28.08.2018 11:54
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.932 RON

din 4.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.