Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kreon 10.000 ui x 20 cps.(PANCREATINUM 150 mg)
- Număr anunț
- DA21075035
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,30 RON
- Valoare atribuită
- 171,30 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 13:02
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,30 RON
din 171,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro