Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curosurf 120mg(80mg/ml)susp.intratrah*2fl*1.5ml
- Număr anunț
- DA21074722
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.967 RON
- Valoare atribuită
- 1.967 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 12:46
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.967 RON
din 1.967 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro