Ofertă acceptată
Cumpărare directă
medicamente
- Număr anunț
- DA21073862
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.177,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.177,60 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 12:00
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.177,60 RON
din 2.177,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro