Ofertă acceptată Cumpărare directă

Equispon burete hemostatic 8 / 7x5x1 Gelaspon Surgispon

Număr anunț
DA21067309
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
IMPARI LINE SRL (CUI RO16241803)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,50 RON
Valoare atribuită
223,50 RON
Data publicării
24.08.2018 12:28
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,50 RON

din 223,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.