Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie cartuse si tonere pentru administratia publica din comuna zemes, judet Bacau
- Număr anunț
- DA20881204
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- BBS BEST BUSINESS SOLUTION (CUI RO16802205)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,89 RON
- Valoare atribuită
- 226,89 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 10:53
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,89 RON
din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro