Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GULER CERVICAL ADULTI + GULER CERVICAL COPII
- Număr anunț
- DA21067371
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:31
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro