Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat

BD BACTEC™ Peds Plus™ medium

Număr anunț
DA20879669
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
900 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
20.07.2018 09:31
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 1.020 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.