Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOBILIER CRESA
- Număr anunț
- DA20882278
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.730 RON
- Valoare atribuită
- 2.730 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 11:54
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.730 RON
din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro