Ofertă acceptată Cumpărare directă

STARPEX EP2, utilizata pentru vola

Număr anunț
DA20872403
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
C & A AUTOMOTIVE OIL SRL (CUI RO31560903)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,10 RON
Valoare atribuită
473,10 RON
Data publicării
19.07.2018 10:42
Termen limită
26.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,10 RON

din 473,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.