Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articol secundar 1 ziar - Promovarea Ziua comunei Raucesti

Număr anunț
DA21080117
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
GHICI COMPUTERS SRL (CUI RO15884908)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
28.08.2018 09:44
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.