Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vertex IV 360 Grade
- Număr anunț
- DA20880082
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.524,87 RON
- Valoare atribuită
- 19.524,87 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 09:55
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.524,87 RON
din 19.524,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro