Ofertă acceptată Cumpărare directă

mingii,pachet rechizitie si curatenie

Număr anunț
DA20879636
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAILESTI (CUI 4088200)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790,66 RON
Valoare atribuită
790,66 RON
Data publicării
20.07.2018 09:29
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790,66 RON

din 790,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.