Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Huawei Mate 10 lite, Dual SIM, 64GB, 4G, Graphite Black [Mate 10 Lite DS Black]
- Număr anunț
- DA20875305
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,35 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 13:14
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.092,35 RON
din 1.092,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro