Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carucior pentru transportat
- Număr anunț
- DA21074184
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
- Furnizor / câștigător
- ABMETAL CRINOX SRL (CUI RO27157482)
- Cod CPV
- 34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.820 RON
- Valoare atribuită
- 20.820 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 12:17
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.820 RON
din 20.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro