Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale consumabile
- Număr anunț
- DA20885652
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA IMPACT SRL (CUI RO14114463)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890 RON
- Valoare atribuită
- 890 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 08:31
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
890 RON
din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro