Ofertă acceptată Cumpărare directă

roduse de curatenie cf anunt 1020446

Număr anunț
DA20882386
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,80 RON
Valoare atribuită
1.090,80 RON
Data publicării
20.07.2018 12:01
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,80 RON

din 1.090,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.