Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti germana adulti

Număr anunț
DA20884039
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - CERCUL MILITAR NATIONAL UM 02594 BUCURESTI (CUI 6080114)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CARTE STRAINA SITKA SRL (CUI RO12310650)
Cod CPV
22472000-9 · Manuale de instructiuni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,62 RON
Valoare atribuită
647,62 RON
Data publicării
20.07.2018 13:46
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,62 RON

din 647,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.