Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microscop Nikon, model ECLIPSE Ci-L, trinocular- standard

Număr anunț
DA20886510
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI RO27344880)
Cod CPV
38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.343,76 RON
Valoare atribuită
37.343,76 RON
Data publicării
23.07.2018 09:36
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.343,76 RON

din 37.343,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.