Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciocan demolator Bosch GSH 16-28
- Număr anunț
- DA20882927
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42651000-4 · Unelte manuale pneumatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.449 RON
- Valoare atribuită
- 5.449 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 12:36
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.449 RON
din 5.449 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro