Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAL MELAMINAT NEGRU POROS U999 ST2 2800X2070X18mm EGGER(5.8MP/BUC)

Număr anunț
DA20886567
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.321,84 RON
Valoare atribuită
2.321,84 RON
Data publicării
23.07.2018 09:39
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.321,84 RON

din 2.321,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.